sera Artemia
Tuzlu su kereviti (Artemia), her türden balık yavrusu için aranan değerli bir tattır. Yetişkin balıklar ve pek çok omurgasız canlı da bu canlı tuzlu su kereviti larvalarını ve yetişkinlerini iştahla yer. Özellikle ABD’nin Utah eyaletindeki Büyük Tuz Gölü’nden gelen Artemia yumurtaları içeren sera Artemia, çok kalitelidir. Garantili, mükemmel kuluçkadan çıkma oranı ile küçük ebatlı larvalar - çok küçük balık yavruları için önem taşır - özenle bir araya getirilmiştir. sera Artemia etiketi üzerindeki yer alan kültür bilgileri, larvaların ne doğrudan yem olarak ne de yetişkin hale getirilip kullanılmasına bakmadan daima yumuşak tuzlu su kereviti kültivasyonu elde edildiğinin garantisini verir
sera Artemia-mix
Artemia (Tuzlu su kereviti) larvaları, her türden balık yavrusu için aranan değerli bir tattır. Yetişkin balıklar ve pek çok omurgasız canlı da bu canlı Artemia kereviti larvalarını ve yetişkinlerini yemekten zevk duyar. sera Artemia-mix, Artemia larvalarının hazır porsiyonlu teknolojik tam bir üreme karışımıdır. Tek yapılması gereken, 500 ml su doldurulmuş temiz bir kaba paketi boşaltıp karıştırmaktır. Bu kit sayesinde üretilen canlı yem konusunda hiçbir tecrübesi olmayan insanlar bile başarılı olabilir. sera Artemia-mix içindeki temel elementler, Artemia larvalarının biyolojik değerini daha da artırır.
Özellikle ABD’nin Utah eyaletindeki Büyük Tuz Gölü’nden gelen Artemia yumurtaları, çok kalitelidir. Çok küçük boyutlu nauplii’leri bir arada içerir – yeni doğan çok küçük balıklar için önemlidir! - garantili mükemmel yumurtadan çıkma oranına sahiptir.
sera Artemia-mix, uygun porsiyon torbalarda sunulmaktadır - dolayısıyla sera Artemia kapsüllerinin nem alıp yumurtadan çıkma oranının düşme riski bulunmamaktadır.
sera microgran
Genç balıklar ve küçük ağızlı türler için granül yem. Küçük taneli boyutu sayesinde sera microgran, küçük tetralar ve barbuslar için en uygun seçimdir
sera micron
Yeni doğmuş canlı doğuran dişli sazanlar boyuna (6 mm) ulaşıncaya kadar, tüm yumurta bırakan balık yavruları için toz haline getirilmiş büyütme yemi. Tuzlu su balığı yavruları, Artemia karidesi ve iribaşlar için de kullanılır.
sera mikropan
Canlı doğuran ve yumurtalarını ağzında kuluçkaya yatıran balıkların yeni yavruları için büyütme yemi.
sera cichlids Sticks
sera cichlid Sticks, çiklit ve diğer büyük balıklar için sağlıklı renklendiricisiz temel bir besindir. Muhteviyatı seçilip karıştırılırken sera araştırma grubu tarafından çiklitlerin özel beslenme ihtiyaçları hesaba katılmıştır. sera üretim teknolojisi, yemin büyük oranda hazmedilmesini sağlar.
sera discus color Blue
Artık, sarı / kırmızı ve yeşil / mavi discusların özel ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayan, içeriklerine bağlı olarak iki tane sera granül yemi daha bulunmaktadır. sera discus color Blue ve sera discus color Red, sera discus granül ailesini tamamlamaktadır. Muhteşem discusların yemlenme alışkanlıklarına uygun bir şekilde yavaş yavaş batarlar. Her iki yem de, aşırı canlı renk formasyonu için 40'dan fazla muhteviyatın - discusların özgün renk cümbüşüne uyması için her biri özel olarak seçilmiş - karıştırılmasıyla elde edilmiştir .
sera discus color Red
Artık, sarı / kırmızı ve yeşil / mavi discusların özel ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılayan, içeriklerine bağlı olarak iki tane sera granül yemi daha bulunmaktadır. sera discus color Blue ve sera discus color Red, sera discus granül ailesini tamamlamaktadır. Muhteşem discusların yemlenme alışkanlıklarına uygun bir şekilde yavaş yavaş batarlar. Her iki yem de, aşırı canlı renk formasyonu için 40'dan fazla muhteviyatın - discusların özgün renk cümbüşüne uyması için her biri özel olarak seçilmiş - karıştırılmasıyla elde edilmiştir .
sera discus granulat
sera discus granulat, Discus ve zor yem beğenen diğer süs balıkları için ideal bir yemdir. Ham maddelerin dikkatlice seçilerek karıştırılması ve özel bir şekilde işlenerek üretilmesi, bu yemin yüksek kalitede olmasını sağlar.
sera granuar
Aruanalar, büyük çiklitler, uzun burunlu garlar, dev guramiler gibi büyük balıklar özel yemlerini büyük porsiyonlar halinde tercih eder. İri taneli yapıya sahip sera granuar bileşimi, bu kendine özgü farklı akvaryum balıklarının beslenme ihtiyacını karşılar.
sera granugreen
Malawi ve Tanganyika göllerinde algle beslenen çiklitler için bitkisel granüllü yem. sera granugreen, bu göz alıcı süs balıklarının renklerine canlılık katan yüksek miktarda bol karotenli Spirulina içerir.
sera granumarin
Tüm tuzlu su balıklarının ihtiyaçlarına göre beslenmesi için granül yem. Tatlı su balıklarından daha fazla iyot ve diğer minerallere ihtiyaç duyan bu tür balıkların beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için sera granumarin, özel olarak geliştirilmiştir.
sera granured
Etobur çiklitler için bol proteinli granül yem. Su ürünleri, karidesli yem, doğal mineraller, eser elementler ve bol karotenli Spirulina, sera granured’i tüm etobur süs balıkları için ideal temel besin kaynağı yapar.
sera vipagran
Vipan ürün grubundan olan yüzen granüllü sera vipagran, söz konusu tropik balıklarınızın doğal beslenme alışkanlıklarına göre üretilmiştir. Yumuşak, kullanışlı ve küçük hacme sahip bu yem, tırtıklanabilir veya bir bütün olarak yutulabilir ve yem seçen balıklar tarafından bile hemen kabul edilir. Temel gıdalar içeren bu yem, balığın midesinde genleşmez. sera vipagran, minerallerin, eser elementlerin ve uzun süre dayanabilen vitamin C içeren multi-vitamin kompleksinin dikkatlice işlenmiş bir karışımını içerir.
sera holiday
Her akvaryum-sever tatile çıkmanın nasıl bir sorun çıkaracağını bilir: Birkaç günlüğüne kaçamak yapma ihtiyacınız vardır, ancak balıklarınızı akvaryum konusunda tecrübesiz birinin sorumluluğuna bırakırken huzursuzluk duyarsınız. sera holiday bu sorun için ideal çözümdür. sera, siz evde yokken balıklarınızı besleyebilen tamamen yeni bir tür balık yemi geliştirdi. Teknolojik yeni bir üretim yöntemi sayesinde tam 7 gün boyunca suda dağılmadan kalabilen yüksek kalitede ve besleyici tablet bir yem geliştirdik. sera holiday içindeki değerli besinler zamana bağlı olarak çözülür, böylece balıklarınızın yemi tabaka tabaka yemesi sağlanır. Yüksek kalitede protein ve temel minareler içeren seçkin muhteviyatı, sera holiday'in karma akvaryumlardaki tüm süs balıkları tarafından hemen kabul edilmesini sağlar.

sera flora
Vatoz (ör. Plecostomus), canlı doğuran dişli sazanlar, Malawi ve Tanganyika çiklitleri (ör. Tropheus) gibi bitki yiyen balıklar için Spirulina içeren bitkisel pul yem. Bu türler, temel besin kaynağı olarak sera flora ve sera Spirulina Tabs ile beslenmelidir. Uygun beslenme, balıkları hastalıklara karşı daha dirençli yapar.
sera san
Muhteşem renklere sahip tüm süs balıkları için sera san Balıklı pul yem ve de deniz algli ve Spirulinalı granül yem. Dengeli karışım ile birlikte yüksek oranda protein ve vitamin içeriği, mükemmel gelişim sağlar. sera san üreme sonuçlarını geliştirir ve yem seçen balıklar tarafından bile hemen kabul edilir.
Listede göremediğiniz veya özel isteğiniz yemler için lütfen arayınız..
.
ANA SAYFA
İLETİŞİM
HAKKIMIZDA
FAYDALI BİLGİLER
ürünler
akvaryumlar
aydınlatma
dekorasyon
ekipmanlar
filtreler
hava motorları
ısıtıcılar
balık yemleri
su düzenleyiciler
kanatlılar
galeri
akvaryumlarımız
deniz akvaryumu
deniz balıkları
ilginç resimler
discus
Takashi Amano
kanarya ve muhabbet
papağan