sera aquatan
sera aquatan, suyu temizler, ağır metal iyonlarını hızla kendine bağlar ve çözülmüş tuzu ve aktif kloru nötralize eder. Bu ürün, içerdiği çok değerli B kompleks vitamini ve deri koruyucu kolloidleri sayesinde balıkların mukoza tabakasını korur. sera aquatan, nakliye sırasında ve balıkların alıştırılması sırasında meydana gelen stres için ideal bir çözümdür
sera nitrivec
Yüksek kalitede akvaryum suyu arıtımı yapan farklı bir bakteri karışımı. sera nitrivec, amonyak ve nitrit artışını engeller. sera nitrivec kullanıldığında balıklar 24 saat sonra suya bırakılabilir
sera morena
Doğal turba özütü, eser elementler, vitaminler ve hümik asitler içeren su düzenleyicisi. Yumuşak ve hafif asitli sularda yaşayan balıkların bulunduğu suyun yapısını iyileştirir ve bakterilerin, mantarların ve alglerin kontrolsüz olarak gelişmesini engeller.
sera O2 plus
sera O2 plus, özel aktif muhteviyat karışımı sayesinde anında ve uzun süreli oksijen salımı gerçekleştirir.
sera mineral salt
Mineral açısından zayıf olan suları (ör. ters ozmoz sularını) zenginleştirir.
sera KH/pH-plus
Karbonat sertliği ve pH değeri, önemli su parametreleridir. sera KH/pH-plus kullanarak karbonat sertliğini ve pH değerini düzenleyip sabit kalmasını sağlayabilirsiniz.

600 litre sertliği gidermek için 100 ml
1.500 litre sertliği gidermek için 250 ml
30.00 litre sertliği gidermek için 500 ml
30.000 litre sertliği gidermek için 5.000 ml
sera turbo-clear
sera turbo clear, tatlı ve tuzlu su akvaryumlarındaki zararlı maddelerin biyolojik parçalanmasını hızlandırmak için enzimlerden ve mikro organizmalardan oluşan yüksek performanslı bir üründür. sera turbo-clear, balık dışkısı ve yem artığı benzeri organik maddelerin azaltılmasını sağlar. Ayrıca istenmeyen koku oluşumlarını engeller ve biyolojik dengeyi güçlendirir.
2.000 litre için 50 ml
TETRA BACTOZYM
Filitre ve akvarumlarında biyolojik aktiviteyi sağlar. Organik kirlenmenin enizmatik olarak azalmasını sağlar. Suyun kalitesini geliştirir ve temizliğini artırır. Nitrifikasyon bakterilerinin aktivisyonuyla amonyak ve nitratta azalmayı sağlar ve bu bakterilerin çoğalmalarını kolaylaştırır. Akvaryum kuruluş aşamasında kullanıldığında 24 saat sonra akvaryuma balık kona bilir hale gelir. Su değişimleri ve filtre temizliği ciddi bir bakteriyel aktivite kaybı olmaksızın gerçekleştirebilir. Medikal ürünlerin kullanımdan sonra ortaya çıkacak olan biyolojik dengesizliğin kısa sürede onarılmasını sağlar. Tüm tatlı su ve deniz akvaryumları içindir.
TETRA CRYSTAL WATER
Akvaryumdaki suyun temiz kalmasını sağlayan likit su temizleyicisidir
Tetra Plant Flora Pride;
Akvaryum bitkileri için demir, potasyum ve diğer esansiyel iz elementleri içeren yaprakların büyümesini ve sağlıklı gelişimini sağlayan likit formda bitki gübresidir. Yapraklar tarafından hızla emilerek beslenmesini sağlar ve sararmasını önler. Yapraklarda klorofil üretimini aktive ederek oksijen seviyesini artırır. Akvaryum suyunda bulanıklığa neden olmaz. Kullanım Şekli; Akvaryum su değişiminde eklenen taze suyun 10 Litresi için 5 ml ilave edilmelidir. Bitki sayısı ve balık sayısı dengelenerek, mineral katkılı kum kullanılarak düzenlenmiş akvaryumlar için 20 litre su için 5 ml ilave edilmelidir. 4 haftada bir tekrarlanılabilir.
TETRA NİTRATE MİNUS
Nitrat içeriğinin kalıcı olarak azaltılması içindir. Algler için önemli bir besini uzaklaştırır, su kalitesinde gelişim sağlar.Böylece koruyuculara olan ihtiyaçları azaltır. 12 ay boyunca nitrat azalmasını sağlar. Uzun süre için, su kalitesini yüksek tutar. Alg gelişimini önemli oranda azaltır. Dipteki çakıllara gömülerek rahat tutunmayı sağlar. Dipteki çakıllara iyice yerleşir ve bakterilerce sürekli olarak tüketilirler. Uzun süre nitrat seviyesinde 40-50mg/Lt nin altında bir azalma sağlar.(Akvaryum şartlarına bağlı) Etkiyi artırmak için daha yüksek dozda(2 katından fazla) kullanılabilir. Tatlı su ve deniz akvaryumları içindir.
DİĞER DÜZENLEYİCİ VE İLAÇLAR İÇİN LÜTFEN ARAYIN.
.
ANA SAYFA
İLETİŞİM
HAKKIMIZDA
FAYDALI BİLGİLER
ürünler
akvaryumlar
aydınlatma
dekorasyon
ekipmanlar
filtreler
hava motorları
ısıtıcılar
balık yemleri
su düzenleyiciler
kanatlılar
galeri
akvaryumlarımız
deniz akvaryumu
deniz balıkları
ilginç resimler
discus
Takashi Amano
kanarya ve muhabbet
papağan